اخبار و مقالات
دسته بندی اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 333  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 355   |   تاریخ درج: يکشنبه, شهريور 18, 1397   |   ساعت: 01:09 ب.ظ

 

برگزاری رویداد استارت‌آپی سلام گردشگری با محوریت "گردشگری و تحول دیجیتال"


پیشرفت‌های دیجیتالی، نحوه ارتباط و اطلاع‌رسانی، تحول در رفتار، ترویج نوآوری و استراتژی‌های رشد پایدار و مسئولانه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ما باید تاثیرات رشد اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی ناشی از تکنولوژی و نوآوری را در گردشگری بهتر درک کنیم. بدین منظور روز جهانی گردشگری امسال "گردشگری و تحول دیجیتال" نامگذاری شده است.

همانطور که می‌دانیم بخش گردشگری پیشرفته دیجیتالی می‌تواند کارآفرینی، توانمندسازی جامعه محلی، مدیریت منابع کارآمد و سایر اهداف مهم توسعه را تحقق بخشد. روز جهانی گردشگری امسال به ما کمک خواهد کرد تا فرصت‌های نهفته در گردشگری را از طریق پیشرفت‌های تکنولوژیکی از جمله داده‌های وسیع، هوش مصنوعی و سکوهای دیجیتالی کشف کنیم.

سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) با پذیرفتن ایده‌های نوآورانه و مبتکرانه در صدد ایجاد تحولی بزرگ در مسیر توسعه گردشگری است. روز جهانی گردشگری یک فرصت بی‌نظیر است که به افزایش آگاهی‌ها در زمینه مشارکت دادن فناوری‌های دیجیتالی در راستای اهداف توسعه پایدار منجر می‌گردد. این روز زمینه‌ای است برای سرمایه‌گذاری، مشارکت و همکاری در راستای دستیابی به توسعه گردشگری پایدار و مسئولانه.

امروزه افراد و صاحبان کسب و کارها با یکدیگر در تعامل هستند، به تبادل اطلاعات می‌پردازند و معاملات را به گونه‌ای انجام می‌دهند که هرگز پیش از این تصور نمی‌شد. ترکیبی از پلت فرم‌های دیجیتال، تولید محتوا توسط کاربران، استفاده از رسانه‌های اجتماعی، ارائه خدمات در سطح جهانی توسط صاحبان کسب و کارها، استفاده از هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات روش نوینی در تجربه اطلاعات و به اشتراک‌گذاری آن به وجود آورده است.

رویداد استارت‌آپی گردشگری استان آذربایجان شرقی جهت ایجاد زمینه بهتر در روز جهانی گردشگری با شعار "گردشگری و تحول دیجیتال" برگزار خواهد شد. این رویداد فرصت بسیار خوبی است تا هرکدام از شما ایده‌های خود در حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی را با استفاده از فناوری‌های دیجیتالی عرضه کنید.

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
رویداد استارت‌آپی گردشگری استان آذربایجان شرقی «سلام گردشگری»
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟