همراهان ما در برگزاری رویداد
دسته بندی همراهان رویداد
همراهان رویداد سلام گردشگری
کد مطلب : 318  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 444   |   تاریخ انتشار: دوشنبه, شهريور 05, 1397

 

نادر آقازاده

مدیرعامل ستاک


نادر آقازاده، متولد 1361 ، دانش آموخته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار است و در کنار رشته تحصیلی، دوره های تخصصی مدیریت پروژه، مدیریت کسب و کار و مدیریت استراتژیک را در دانشگاه UMT (به صورت مجازی)، اکسفورد سرت و دانشگاه های داخلی گذارانده است. 

وی از سال 1385 با تاسیس شرکت ستاک به صورت حرفه ای وارد صنعت فناوری اطلاعات شده و توانسته است در سال 1389 از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان "فناور برتر کشور"، در سال 1390 از سوی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به عنوان "کارآفرین برتر" و از سال 1390 الی 1394 برای 4 سال متوالی "فناور برتر استان" انتخاب شود.

شرکت ستاک که او مسئولیت مدیریت آنرا بر عهده دارد در حوزه سازمان و کسب و کار الکترونیک فعالیت می کند و از سال 85 تا به امروز افتخارات متعدد ملی را کسب نموده است و توانسته است بعنوان یک شرکت دانش بنیان در جهت تامین نیازهای مشتریان خود، گام بردارد.

آقازاده بزرگترین دستاورد فعلی مجموعه خود را ، کسب توانمندی های فنی بالا برای تامین نیازهای مشتریان که عمدتاً سازمان های بزرگ، برندهای صنعتی و شرکت های بین المللی هستند، می داند.

وی مشارکت و حمایت های فنی و زیرساختی از ایده های نوآورانه، خلاقانه و استارت آپی را از استراتژی های اصلی توسعه در شرکت ستاک معرفی می کند و خاطر نشان می شود که صاحبان ایده می توانند بر روی توانمندی های فنی این شرکت حساب ویژه ای باز کنند.

Share نسخه مخصوص چاپ
رویداد استارت‌آپی گردشگری استان آذربایجان شرقی «سلام گردشگری»
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟